OFERTA - Transport Drogowy Roboty Ziemne i Handel - SZMUDA - roboty drogowe gdynia, sprzedaż materiałów sypkich gdynia, transport z hds gdynia, usługi koparką gdynia, usługi koparko ładowarką gdynia, roboty ziemne gdynia

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

TRANSPORT HDS
Jesteśmy ekspertami w transporcie HDS, na co wpłynęło nasze wieloletnie doświadczenie.Mamy za sobą już wiele niełatwych zleceń, i stąd możemy poszczycić się nie lada osiągnięciami w transporcie HDS.Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, do każdego zlecenia podchodząc zawsze na najwyższym poziomie. Świadczymy transport wraz z załadunkiem i wyładunkiem towarów ponadgabarytowych. Nasz transport pozwoli Państwu zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, ponieważ usługi świadczymy w przystępnych dla Państwa cenach.

ROBOTY ZIEMNE
Nasza firma systematycznie rozwija swoją działalność na rynku budowlanym realizując coraz to nowsze inwestycje robót ziemnych w Gdyni i okolicach. Nasza kadra profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem spełnia oczekiwania naszych inwestorów. Posiadając szerokie spektrum maszyn budowlanych, a biorąc pod uwagę aktualne potrzeby rynkowe, możemy wykonać pełen zakres ziemnych robót budowlanych. Świadczymy prace ziemne przy wykopach pod fundamenty, kształtowaniach, utwardzaniach terenu, itp. Dysponujemy sprzętem pod wynajem podmiotom zewnętrznym.

SPRZEDAŻ I TRANSPORT MATERIAŁÓW SYPKICH
- sprzedaż piasku
Zajmujemy się także sprzedażą piasku o znakomitych
właściwościach wytrzymałościowych. Występuje także możliwość produkcji innego wyboru na indywidualne zamówienie Klienta. Zawsze zakupiony towar jest zgodny z podanymi parametrami. Dzięki temu, że posiadamy dobrą jakość produktów, mamy mnóstwo zrealizowanych dostaw, a grono zadowolonych klientów ciągle się powiększa.  

- Transport materiałów sypkich
Dzięki temu, iż posiadamy specjalistyczny transport, dajemy Państwu możliwość zamówienia piasku z dostawą oraz rozładunek.Nasi eksperci gwarantują Państwu szybką i terminową dostawę, wraz z fachową poradą jeśli zajdzie taka potrzeba.

Świadczymy wszelkiego rodzaju prace drogowe, takie jak usługi w obrębie budowy oraz napraw dróg, chodników i parkingów, czy rozbiórki istniejącego podłoża. Ciągle doskonalimy się śledząc stan aktualnej wiedzy technicznej i wprowadzając nowoczesne rozwiązania przy realizowanych projektach. Dzięki takiemu podejściu możecie Państwo być pewni, iż zlecone zadania są wykonywane z należytą starannością i dużą precyzją. Swoje usługi budowlane świadczymy nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego